Przypominamy – do piątku, tj. 10 marca można składać wnioski o przyjęcia dziecka do szkół i przedszkoli

wtorek, 07.02.2023 - 14:40

17 marca szkoły i przedszkola podadzą do publicznej wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych, a 24 opublikują nazwiska dzieci przyjętych i nieprzyjętych do danej placówki. Od 24 marca, w terminie do 7 dni rodzice mogą wystąpić z wnioskiem o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia dziecka, następnie w ciągu kolejnych 7 dni od daty otrzymania powyższego uzasadnienie można wnieść odwołanie do rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej.

Terminarz postępowania rekrutacyjnego został określony Zarządzeniem nr 29/2023 Wójta Gminy Oława  z 25 stycznia br. Z treścią Zarządzenia można zapoznać się  na stronie Biuletynu Informacji Publicznej: bip.gminaolawa.pl w zakładce Aktualności/Różne. Tam też można pobrać formularze wniosków.

Wzór wniosków został opublikowany na stronie Biuletynu Informacji Publicznej – kliknij tutaj

Treść Zarządzenia nr 29/2023 z 25.01.2023r.

Załącznik nr 1 do Zarządzenia – Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego – kliknij tutaj

Załącznik nr 2 do Zarządzenia – Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w Publicznym Przedszkolu:

w wersji doc

Załącznik nr 3 do Zarządzenia – Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej

w wersji doc

Załącznik nr 4 do Zarządzenia – Wniosek o przyjęcie dziecka do kl. I w Szkole Podstawowej