Wizyta posła Pawła Hreniaka w Urzędzie Gminy Oława
środa, 02.12.2020 - 13:03
Wczoraj tj. 1 grudnia p.o. wójta gminy Oława Henryk Kuriata gościł w urzędzie gminy posła na Sejm RP Pawła Hreniaka oraz zastępcę Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska we Wrocławiu - Mariusza Wojewódkę. Na spotkaniu omówiono aktualnie prowadzone przez WIOŚ postępowania z zakresu ochrony środowiska z terenu gminy Oława.