• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Witamy Państwa na nowej stronie.

piątek, 09.02.2018 - 10:27

Udostępniliśmy Państwu nową stronę internetową gminy Oława. Ponieważ uruchomiliśmy ją zaledwie kilka dni temu, jeszcze wszystkiego nie zdążyliśmy dokładnie sprawdzić, przetestować i zdarzają się pewnie niedociągnięcia, np. link nie działa. Za te utrudnienia przepraszamy.

Zachęcamy do zgłaszania uwag i błędów na adres redaktora strony promocja@gminaolawa.pl Jeżeli zauważyli Państwo, że jakiś błąd trwa i nie jest naprawiany, dajcie znać.

Uruchomiona strona to pierwszy etap prac. Przed nami jeszcze wprowadzenie panelu e-publikacje, który pozwoli sprawnie i wygodnie przeglądać nasz biuletyn informacyjny Wieści Gminy Oława. Przed nami również wdrożenie Newslettera, dzięki któremu dotrzemy do Państwa z najważniejszymi informacjami gminy. Po rejestracji, polegającej na podaniu adresu mailowego, będą Państwo otrzymywać na wskazany adres informacje z naszej gminy.

Dziękujemy panu Adamowi Politowi, dzięki którego uprzejmości, mogliśmy zamieścić tak piękne zdjęcia na górze strony głównej.

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.