• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Nie czekaj, do 5 lipca możesz wysłać swoje zgłoszenie Pałacu w Oleśnicy Małej do konkursu! – Do wybrania 1 mln zł na remont zabytku!

środa, 23.06.2021 - 10:43

Zgłoszenia trwają do 5 lipca. W konkursie zgłoszone obiekty otrzymują punkty za jakość wysłanego zgłoszenia, a także za ilość zgłoszeń danego obiektu. Dlatego zachęcamy gorąco do wytypowania Pałacu w Oleśnicy Małej do konkursu.

„Nasz zabytek” to konkurs organizowany przez Fundację Most the Most dla każdego, kto chce pozytywnie wpływać na swoje otoczenie. Weź w nim udział i pokaż organizatorom zabytek w Twojej okolicy, któremu warto przywrócić świetność. Opowiedz nam w jaki sposób mógłby zostać wykorzystany w przyszłości, jak może służyć Tobie i Twojej społeczności. Możesz wykreować jego nową funkcję społeczną. Twoje zgłoszenie ma szansę na realizację!

Konkurs „Nasz zabytek” jest podzielony na dwie części:
I Konkurs – wybór jednego zabytku w województwie;
II Konkurs – wybór pomysłów na nową funkcję społeczną zwycięskiego zabytku.

Można zgłosić obiekty, który: jest własnością publiczną, jest zabytkiem nieruchomy wpisanym do rejestru zabytków, więcej w regulaminie konkursu: https://mostthemost.pl/nasz-zabytek/regulamin/

Dzięki Twojemu zaangażowaniu zwycięski zabytek może zostać odremontowany i zaadaptowany zgodnie z Twoim pomysłem. Dzięki temu Ty, Twoi bliscy, przyjaciele i sąsiedzi zyskacie nowe, atrakcyjne miejsce wspólnych spotkań i inicjatyw. Zaangażuj się, weź sprawy w swoje ręce i zostań lokalnym bohaterem. Zachęć innych do udziału w konkursie. Stwórzcie wspólnie miejsce, które będzie wartością dla każdego mieszkańca.

Ważne – zwycięski projekt uzyska od Fundacji dofinansowanie (do 1 000 000 PLN). Właściciel zabytku przeznaczy je na jego rewaloryzację i dostosowanie do wybranej przez Ciebie funkcji społecznej.

Jak zgłosić zabytek?
1. znajdź zabytek – my już znaleźliśmy – proponujemy Pałac w Oleśnicy Małej 🙂
2. Zrób zdjęcie lub nakręć film
3. Wypełnij i wyślij zgłoszenie, dostępna pod adresem: https://naszzabytek.webankieta.pl/

Więcej informacji na stronie https://mostthemost.pl/nasz-zabytek/#o_konkursie