• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

W ubiegłą sobotę świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Muzyki

poniedziałek, 03.10.2022 - 09:08

Przeżyliśmy niezapomniane chwile podczas koncertu muzyki poważnej, który odbył się z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. Mocny sopran Justyny Ilnickiej, przy akompaniamencie muzyki organowej Kamila Kulawika oraz trąbce Łukasza Gothszalka rozbrzmiał w doniosłej scenerii parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w ubiegłą sobotę, tj. 1 października.

Wydarzenie zostało zorganizowane wspólnie przez trzy samorządy: Gminę Oława, Urząd Miejski w Oławie oraz Starostwo Powiatowe w Oławie, we współpracy z parafią pw. św. ap. Piotra i Pawła.

Dziękujemy muzykom za piękny koncert. Dziękujemy burmistrzowi Tomaszowi Frischmannowi oraz staroście Zdzisławowi Brezdeniowi za przyłączenie się do organizacji koncertu. Dziękujemy również gospodarzowi koncertu –  księdzu proboszczowi parafii pw. św. ap. Piotra i Pawła – Leszkowi Woźnemu.