• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

W imieniu organizatorów zapraszamy na Dni Koguta

środa, 13.06.2018 - 13:37

Już wkrótce najważniejsza impreza plenerowa Oławy - DNI KOGUTA. Tradycyjnie Świętu Miasta towarzyszyć będzie zwiedzanie wieży ratuszowej oraz Izby Muzealnej Ziemi Oławskiej 23 i 24 czerwca. Dni Koguta są także świetną okazją do wysłuchania na żywo występów gwiazd polskiej sceny muzycznej. Dodatkowo 24 czerwca odbędzie się Zlot Pojazdów Zabytkowych, który poprowadzi Patryk Mikiciuk wraz z Pawłem Gołębskim.

Startujemy w sobotę 23 czerwca o godzinie 16:00. Poza sceną wiele atrakcji, animacje i konkursy dla najmłodszych, na scenie – około godz. 17:00 blok muzyczny dla dzieci, czyli koncert Stwora Głodomora. Następnie o godz. 18:30 z repertuarem popowym, soulowym i R&B wystąpi dla nas Katarzyna Cerekwicka, a o godz. 20:00 – wrocławska grupa Chillove, czerpiąca inspiracje z elektroniki, synthpopu, elementów jazzu i popu. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Natalia Kukulska, jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bogatym dorobku artystycznym, która na ostatniej płycie łączy pop z dubstepem, a Jej występ planowany jest na godz. 21:00.

W niedzielę 24 czerwca rozpoczynamy od godz. 12:30 Międzynarodowym Zlotem Pojazdów Zabytkowych. Corocznie podczas zlotu organizowane są liczne konkursy, w których udział biorą nie tylko pasjonaci zabytkowej motoryzacji, ale również osoby odwiedzające w tym dniu naszą imprezę. Przypominamy, że tegoroczną atrakcją zlotu będzie loteria, z atrakcyjnymi nagrodami, a dochód z loterii przeznaczony będzie na wsparcie potrzebujących z terenu naszego powiatu. O godz. 19:00 powitamy na scenie Grzegorza Hyży, wokalistę o doskonałym poczuciu rytmu i niepokojąco hipnotyzującym wokalu, którego piosenka „O, Pani!” niespełna dwa tygodnie temu zwyciężyła w konkursie na “Radiowy Przebój Roku” Polsat SuperHit Festiwal 2018.

Dni Koguta 2018 zakończymy występem gwiazdy wieczoru – charyzmatycznej Anny Wyszkoni, która ma w swoim dorobku imponującą liczbę przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt, i której widowiskowy koncert rozpocznie się ok. 21:00. Nie może Was tam zabraknąć. Zapraszamy serdecznie!

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.