• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

W gminie powstało nowe Koło Gospodyń Wiejskich Marcistanki

wtorek, 15.02.2022 - 11:41

W raz z Nowym Rokiem mieszkanki Stanowic i Marcinkowic założyły KGW Marcistanki.

W związku z tym, że nasze dwie miejscowości znajdują się w tak bezpośrednim położeniu, zdecydowałyśmy się na stworzenie WSPÓLNEGO koła, które będzie działało na rzecz kobiet i społeczności w ogóle obu miejscowości. – informują założycielki.  9 lutego na swoim profilu radośnie ogłosiły, że złożyły dokumenty w sprawie założenia KGW do oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Panie mają już na koncie sporo dokonań, m.in. początkiem roku zorganizowały „Styczniowe warsztaty dla kobiet”, są w trakcie organizacji Dnia Kobiet. Jesteśmy pod wrażeniem. Życzymy dużo siły i dalszej kreatywności.

fot. FB Marcistanki Stanowice & Marcinkowice