• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

W czynie społecznym sadzili drzewka

wtorek, 12.10.2021 - 08:43

Piękną słoneczną sobotę, 9 października, mieszkańcy Godzikowic wykorzystali na wspólne sadzenie drzewek wokół placu zabaw. Super!

Godzikowice dziękują na swoim profilu –Czyn społeczny. Dziękujemy wszystkim osobom, które wczoraj, poświęciły swój wolny czas i wzięły udział w tych pracach.

Fot. archiwum sołectwa