Uwaga – zawyją syreny 1 sierpnia
O godzinie 17.00 wyemitowany będzie z wykorzystaniem wszystkich posiadanych syren alarmowych, sygnał „OGŁOSZENIE ALARMU”.
INFORMACJA
w sprawie przeprowadzenia treningu systemu wczesnego ostrzegania
Zgodnie z Zarządzeniem nr 156 Wojewody Dolnośląskiego z dnia 8 czerwca 2020r., w dniu 1 sierpnia 2020r. przeprowadzony będzie wojewódzki trening systemu wczesnego ostrzegania na terenie województwa dolnośląskiego.
W ramach treningu o godz. 17.00 wyemitowany będzie, z wykorzystaniem wszystkich posiadanych syren alarmowych, sygnał „OGŁOSZENIE ALARMU”.
Wyemitowanie sygnału w czasie trwania treningu będzie jednocześnie upamiętniało 76 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Modernizacja boiska przy Gminnej Szkole Podstawowej zakończona
wtorek, 09.06.2026 - 13:54 -
Czytaj dalej
Mikroretencja – przygotuj się na nabór wniosków
poniedziałek, 08.06.2026 - 14:46 -
Czytaj dalej
Wielkie emocje, sportowa rywalizacja i masa zabawy dla najmłodszych już niedługo!
poniedziałek, 08.06.2026 - 10:53