• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Uwaga – zawyją syreny 1 sierpnia

środa, 29.07.2020 - 12:02

O godzinie 17.00 wyemitowany będzie z wykorzystaniem wszystkich posiadanych syren alarmowych, sygnał „OGŁOSZENIE ALARMU”.

INFORMACJA
w sprawie przeprowadzenia treningu systemu wczesnego ostrzegania

         Zgodnie z Zarządzeniem nr 156 Wojewody Dolnośląskiego z dnia 8 czerwca 2020r., w dniu 1 sierpnia 2020r. przeprowadzony będzie  wojewódzki trening systemu wczesnego ostrzegania na terenie województwa dolnośląskiego.

W ramach treningu o godz. 17.00  wyemitowany będzie, z wykorzystaniem wszystkich posiadanych syren alarmowych, sygnał „OGŁOSZENIE ALARMU”.

Wyemitowanie sygnału w czasie trwania treningu będzie jednocześnie upamiętniało 76 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.