• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Uwaga konkurs – do wygrania książka “Historia Gminy Oława 1973-2023”

środa, 06.12.2023 - 16:04

Odpowiedz na pytanie - Kto był pierwszym Wójtem Gminy Oława? Odpowiedź należy przesłać mailem na adres: promocja@gminaolawa.pl. Pierwsze 3 osoby, które prawidłowo udzielą odpowiedzi, otrzymają nasze wydawnictwo.

Regulamin konkursu – kliknij tutaj

Na okoliczność Jubileuszu 50-lecia Gmina Oława wydała książkę „Historia Gminy Oława 1973-2023”. Publikacja na ponad 170 stronach przedstawia dzieje gminy na przestrzeni ostatniego pięćdziesięciolecia. To pierwsze takie wydawnictwo opisujące historię naszej Małej Ojczyzny. Książkę po raz pierwszy można było obejrzeć, podczas uroczystości 50-lecia Gminy Oława, które odbyło się 11 listopada w Chwalibożycach. Książka została przekazana również do Gminnej Biblioteki Publicznej i jej filii. Kilka egzemplarzy przekazaliśmy do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Oławie.

Ale mamy niespodziankę dla mieszkańców gminy. Cyklicznie będziemy ogłaszać na stronie internetowej www.GminaOlawa.pl oraz profilu na FB konkursy, w którym będzie można wygrać naszą publikację. Dzisiaj pierwsze pytanie – Kto był pierwszym wójtem gminy Oława? Czekamy na Wasze odpowiedzi.