• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Ustalono wysokość funduszu sołeckiego na 2019 rok

wtorek, 10.07.2018 - 09:42

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej zostało opublikowane wyliczenie kwoty przypadającej w 2019 roku sołectwom na realizację planowanych przedsięwzięć.

Z dokumentem można zapoznać się w zakładce: Aktualności/Dla sołtysów  lub kliknij tutaj

Sołectwa gminy Oława w 2019r. otrzymają do swoje dyspozycji z Funduszu sołeckiego łącznie ponad 866 tys. zł.  Wielkość przypadająca na poszczególną miejscowość uzależniona jest od liczby mieszkańców. Najwięcej, prawie po 46,7 tys. zł otrzymają: Bystrzyca, Godzikowice, Marcinkowice i Stanowice.

Do 30 września br. sołtysi muszą przedłożyć do gminy Oława wnioski zawierające: planowane przedsięwzięcia, które  muszą się mieścić w zakresie zadań własnych gminy i służyć poprawie warunków życia mieszkańców, a także szacunkowe koszty poszczególnych przedsięwzięć. Do wniosków należy dołączyć protokoły z zebrań wiejskich wraz z listami obecności oraz podjętymi uchwałami. Bez dostarczenia powyższych dokumentów, wnioski zostaną odrzucone z przyczyn formalnych.

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.