• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Uczniowie z Bystrzycy wygrali gminny konkurs matematyczny

czwartek, 27.04.2023 - 13:32

II miejsce zajęli uczniowie SP Chwalibożyce, III SP Marcinkowice. Gratulujemy!

Rywalizację rozpoczęto od indywidualnego testu matematycznego, następnie już w grupach dwuosobowych rozwiązywano VII zadań, wśród nich: krzyżówka, zagadki, rozwiązywanie równania, odpowiadano również ustnie na wylosowane pytania. Na końcu przeprowadzono konkurencję manualną, uczestnicy długopisami 3D tworzyli sześciany. Organizator konkursu – Szkoła Podstawowa w Marcinkowicach, przygotował również wyzwanie dla komisji konkursowej i opiekunów – układanie z puzzli sześcianu i prostokąta.