Turniej Rad Sołeckich, koncerty, atrakcje dla dzieci oraz Piknik z produktem polskim
To wszystko w Marcinkowicach, już 2 lipca. Zapraszamy serdecznie na kompleks boisk sportowych.
Podczas imprezy zostanie przeprowadzona akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Fundacja DKMS, której misją jest walka z nowotworami krwi, będzie na miejscu.
Podczas XXXIII Turnieju Rad Sołeckich mieszkańcy gminy będą rywalizować w konkurencjach:
turniej badmintona (1 mężczyzna i 1 kobieta)
strzelanie z łuku (2 mężczyzn i 1 kobieta)
przeciąganie liny mężczyzn (5 mężczyzn)
rzuty woreczkiem do celu (3 osoby)
rzut piłką lekarską (1 mężczyzna i 1 kobieta)
wyścig rydwanów (2 mężczyzn i 2 kobiety)
tor przeszkód (3 osoby)
kręgle (2 mężczyzn i 2 kobiety)
bieg na trzech nogach (2 osoby)
Przyjdź i kibicuj zmaganiom Rad Sołeckich naszej gminy. Zapraszamy!