• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Trwają prace wewnątrz budynku świetlicy w Chwalibożycach

środa, 02.12.2020 - 15:51

W sali głównej oraz na scenie wykonawca położył już wykładzinę typu tarkett, zostały również zakończone prace związane z instalacją elektryczną oraz ogrzewaniem i kotłownią. Została uruchomiona także przepompownie ścieków.

Do wykonania pozostało jeszcze uruchomienie wentylacji, osadzenie drzwi wewnętrznych i kabin w wc, a także zagospodarowanie terenu wokół świetlicy.

Przypomnijmy, że firma „Tom-Bud” Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Karaś z Lewina Brzeskiego dokańcza, po poprzednim wykonawcy, budowę świetlicy w Chwalibożycach. W maju br. firmie został przekazany budynek w stanie surowym zamkniętym, z zewnętrzną elewacją. Według umowy prace mają zostać zakończone do września 2021 roku.

fot. A.Maśluszczak UG Oława