Trwają prace wewnątrz budynku świetlicy w Chwalibożycach
W sali głównej oraz na scenie wykonawca położył już wykładzinę typu tarkett, zostały również zakończone prace związane z instalacją elektryczną oraz ogrzewaniem i kotłownią. Została uruchomiona także przepompownie ścieków.
Do wykonania pozostało jeszcze uruchomienie wentylacji, osadzenie drzwi wewnętrznych i kabin w wc, a także zagospodarowanie terenu wokół świetlicy.
Przypomnijmy, że firma „Tom-Bud” Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Karaś z Lewina Brzeskiego dokańcza, po poprzednim wykonawcy, budowę świetlicy w Chwalibożycach. W maju br. firmie został przekazany budynek w stanie surowym zamkniętym, z zewnętrzną elewacją. Według umowy prace mają zostać zakończone do września 2021 roku.
fot. A.Maśluszczak UG Oława
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Uwaga – Harmonogram odbioru odpadów na terenie Gminy Oława na lipiec i sierpień
środa, 03.06.2026 - 16:41 -
Czytaj dalej
Nadleśnictwo Oława wprowadziło okresowy zakaz wstępu do lasu na części terenu Leśnictwa Bystrzyca
środa, 03.06.2026 - 15:46 -
Czytaj dalej
Od 4 do 7 czerwca Koło Łowieckie SZARAK Jelcz-Laskowice organizuje polowania dewizowe
środa, 03.06.2026 - 15:32