• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Sześcioletni mieszkaniec gminy z brązowym medalem w karate

wtorek, 22.12.2020 - 09:09

Antoni Madeja z Bystrzycy wywalczył brązowy medal na Międzyszkolnym Turnieju Karate Budokan Cup, który odbył się 19 grudnia we Wrocławiu. Młody sportowiec na co dzień trenuje w bystrzyckiej sekcji klubu Budokan, pod okiem trenera karate Przemysława Biegańskiego. Gratulujemy!

Pierwsza części turnieju, była przeznaczona dla najmłodszych uczestników, trenujących po 2-3 lata. To w niej młody sportowiec z Bystrzycy dał pokaz swoich umiejętności. –„Antek po trudnej rywalizacji w mocno obsadzonej grupie przeciwników zajął trzecie miejsce na podium” – chwali trener zasługi swojego podopiecznego. Dodając – „Z tego miejsca wielkie podziękowania dla Dyrektor szkoły w Bystrzycy Pani Anny Chlebosz za wspieranie dyscypliny sportowej karate i możliwość prowadzenia zajęć w szkole. Nie można także zapomnieć o Panu Stanisławie Frankiewiczu – osobie, która dba o ład, porządek i bezpieczeństwo nad halą sportową w Bystrzycy, gdyż swoją ciężką pracą i zaangażowaniem zapewnia sportowcom należyte warunki do uprawiania sportu.”

Fot. archiwum klubu