Sześcioletni mieszkaniec gminy z brązowym medalem w karate
Antoni Madeja z Bystrzycy wywalczył brązowy medal na Międzyszkolnym Turnieju Karate Budokan Cup, który odbył się 19 grudnia we Wrocławiu. Młody sportowiec na co dzień trenuje w bystrzyckiej sekcji klubu Budokan, pod okiem trenera karate Przemysława Biegańskiego. Gratulujemy!
Pierwsza części turnieju, była przeznaczona dla najmłodszych uczestników, trenujących po 2-3 lata. To w niej młody sportowiec z Bystrzycy dał pokaz swoich umiejętności. –„Antek po trudnej rywalizacji w mocno obsadzonej grupie przeciwników zajął trzecie miejsce na podium” – chwali trener zasługi swojego podopiecznego. Dodając – „Z tego miejsca wielkie podziękowania dla Dyrektor szkoły w Bystrzycy Pani Anny Chlebosz za wspieranie dyscypliny sportowej karate i możliwość prowadzenia zajęć w szkole. Nie można także zapomnieć o Panu Stanisławie Frankiewiczu – osobie, która dba o ład, porządek i bezpieczeństwo nad halą sportową w Bystrzycy, gdyż swoją ciężką pracą i zaangażowaniem zapewnia sportowcom należyte warunki do uprawiania sportu.”
Fot. archiwum klubu
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Modernizacja boiska przy Gminnej Szkole Podstawowej zakończona
wtorek, 09.06.2026 - 13:54 -
Czytaj dalej
Mikroretencja – przygotuj się na nabór wniosków
poniedziałek, 08.06.2026 - 14:46 -
Czytaj dalej
Wielkie emocje, sportowa rywalizacja i masa zabawy dla najmłodszych już niedługo!
poniedziałek, 08.06.2026 - 10:53