• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Świętowali Dzień Dziecka w Owczarach

wtorek, 08.06.2021 - 12:12

Konkursy i zabawy w plenerze, dmuchany zamek, "Czytelnia pod Parasolem", gry planszowe, kolorowanki i prace plastyczne – takie atrakcje czekały na najmłodszych na festynie zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka, w sobotę 5 czerwca w Owczarach.

Dopisała pogoda i dobre humory, a kosz słodkich niespodzianek dla dzieci zapewniła Rada Sołecka oraz kierowniczka sklepu z Owczar.

Dzięki zaangażowaniu kilku mieszkanek wsi, mamy i ojcowie mogli spędzić sobotnie popołudnie na boisku, razem z dziećmi, przy kawie i domowych ciastach. Dużą atrakcją festynu, którą zapewnił komendant OSP Owczary,  który przygotował pokaz ratownictwa medycznego i ćwiczenia praktyczne na fantomie.

Organizatorem festynu była Rada Sołecka Owczar, przy współudziale miejscowej biblioteki oraz Ochotniczej Straży Pożarnej.

Tekst i zdjęcia – sołectwo Owczary