Świetlica w Janikowie odebrana
poniedziałek, 11.05.2026 - 15:24
W ubiegły piątek oficjalnie odebrano wyremontowaną świetlicę wiejską w Janikowie. W spotkaniu wzięli udział: wójt Artur Piotrowski, zastępca wójta Helena Masło, pracownicy urzędu, radna gminy Oława Monika Załęska oraz sołtys Janikowa Agnieszka Łukiewicz, a także przedstawiciel wykonawcy i inspektor nadzoru.
Remont objął niemal każdy element obiektu. Wykonano ocieplenie i nową elewację, izolację dachu, wymieniono drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne. W sali głównej wycyklinowano parkiet oraz odnowiono podest. Wykonano nową instalację wodno-kanalizacyjną i centralnego ogrzewania, wentylację grawitacyjną zastąpiono nowoczesną wentylacją mechaniczną, położono nowe okładziny ścian oraz sufitu.
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Informacja o przyznanych dotacjach na wsparcie zadań z zakresu rozwoju sportu
czwartek, 18.06.2026 - 10:07 -
Czytaj dalej
Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
środa, 17.06.2026 - 16:56 -
Czytaj dalej
14 czerwca 2026 roku w hali sportowej w Gaci odbył się Turniej piłki ręcznej dziewcząt o puchar wójta gminy Oława
środa, 17.06.2026 - 13:12