• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Świetlica w Janikowie odebrana

poniedziałek, 11.05.2026 - 15:24

W ubiegły piątek oficjalnie odebrano wyremontowaną świetlicę wiejską w Janikowie. W spotkaniu wzięli udział: wójt Artur Piotrowski, zastępca wójta Helena Masło, pracownicy urzędu, radna gminy Oława Monika Załęska oraz sołtys Janikowa Agnieszka Łukiewicz, a także przedstawiciel wykonawcy i inspektor nadzoru.

Remont objął niemal każdy element obiektu. Wykonano ocieplenie i nową elewację, izolację dachu, wymieniono drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne. W sali głównej wycyklinowano parkiet oraz odnowiono podest. Wykonano nową instalację wodno-kanalizacyjną i centralnego ogrzewania, wentylację grawitacyjną zastąpiono nowoczesną wentylacją mechaniczną, położono nowe okładziny ścian oraz sufitu.