Świątecznie w Sobocisku
poniedziałek, 20.12.2021 - 14:57
11 grudnia Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza działająca przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sobocisku pięknie ubrała choinkę w sali szkoleniowej OSP nowowyremontowanej remizy. Dla młodych strażaków druhowie przygotowali ognisko z kiełbaskami. Nie zabrakło również prezentów od Świętego Mikołaja.
Na swoim profilu druhowie podziękowali gminie: -„Serdecznie dziękujemy Gminie Oława za wsparcie przy organizacji dzisiejszej zabawy”.
fot. archiwum OSP Sobocisko