Sukcesy naszych uczniów w eliminacjach konkursu wiedzy pożarniczej na szczeblu powiatowym

środa, 18.04.2018 - 09:27

Eliminacje odbyły się 22 marca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Oławie. Wzięli w nich udział laureaci konkursów gminnych.

Uczniowie ze szkół gminy Oława spisali się bardzo dobrze: w kategorii szkół podstawowych (do VI klasy) –  II miejsce wywalczył Łukasz Reszczyński – SP w Chwalibożycach, III miejsce – Adam Mykita z SP w Bystrzycy. W kategorii wiekowej starszej, (gimnazja + 7 klasa szkoły podstawowej) I miejsce zdobyła Alicja Boczulak z Gminnej Szkoły Podstawowej w Oławie, która awansowała do eliminacji na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy!

fot. ze strony: starostwo.olawa.pl

Konkurs na szczeblu gminnym odbył się w Urzędzie Gminy Oława 27 lutego br. – piszemy o nim tutaj