Stanowisko wójta dot. Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

czwartek, 21.10.2021 - 10:35

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej zostało opublikowane Stanowisko wójta w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu uchwały dotyczącej "Programu współpracy Gminy Oława z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok".

W terminie od 4 do 19 października przeprowadzono konsultacje projektu “Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok”. Projekt został opublikowany na stronie BIP pod adresem bip.gminaolawa.pl, w zakładce Aktualności/Organizacje pozarządowe. Uwagi i opinie do projektu Programu można było w czasie konsultacji przesłać pocztą elektroniczną, tradycyjną lub faksem. W powyższym terminie do Urzędu Gminy Oława nie wniesiono żadnych uwag, zatem w projekt zostanie przedłożony Radzie Gminy Oława bez uwag.

Treść stanowiska wójta – kliknij tutaj

Link do publikacji w BIP – kliknij tutaj