• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Spotkania seniorów w Osieku

środa, 01.08.2018 - 15:56

Pracownicy GOPS zapraszają do udziału w projekcie „Aktywizacja seniorów małej społeczności wiejskiej poprzez utworzenie klubu seniora”

Projekt realizowany jest na terenie Gminy Oława we wsi Osiek. Biorą w nim udział osoby w wieku senioralnym. Na podstawie wcześniej przeprowadzonych badań ankietowych w gronie seniorów wsi Osiek, podjęto działania w formie aktywizacji tej grupy. Spotkania odbywają się cyklicznie w każdą środę od godz. 16:30 w sali przy Parafii św. Marii Magdaleny w Osieku.

Na spotkania z seniorami będą zapraszani: specjaliści z różnych dziedzin m.in. psycholog, mediator, ratownik medyczny, wizażysta, dzielnicowy, artysta plastyk, instruktor gry w bule i nordic walking itp. Gorąco zapraszamy seniorów do udziału w naszym projekcie.

Pracownicy socjalni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oławie realizują projekt socjalny ”Aktywizacja seniorów małej społeczności wiejskiej poprzez utworzenie klubu seniora” w ramach uczestnictwa w specjalizacji II stopnia w zawodzie pracownik socjalny na kierunku – praca socjalna z osobami starszymi.

Weronika Hanuszewicz
Mariola Kuriata

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.