• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Remiza OSP Owczary nabiera kształtów

piątek, 23.04.2021 - 10:34

W Owczarach trwa rozbudowa remizy strażackiej. W ramach inwestycji przewidziano także zagospodarowanie terenu.

Rozbudowywany obiekt składa się z dwóch części, które są połączone drzwiami wewnętrznymi, tj. z garażu dla wozów strażackich oraz z części higieniczno-sanitarnej z biurem, salą szkoleniową, pomieszczeniami: pomocniczymi i zapasowymi. W ramach zadania zostanie zagospodarowany teren wokół remizy, zostanie wykonany z kostki betonowej plac dojazdowy, parkingi oraz zostanie nasadzona zieleń.

Planowany termin wykonania inwestycji wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie to koniec bieżącego roku.