• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Przypominamy – dzisiaj o 18.00 w Bystrzycy spotkanie w ramach Programu “Bezpieczny Senior”

wtorek, 06.11.2018 - 07:55

Program „Bezpieczny Senior” adresowany jest głównie do osób w wieku emerytalnym. Celem programu jest uwrażliwienie osób starszych na kwestie ich bezpieczeństwa – w szczególności bezpieczeństwa o podłożu prawnym i społecznym.

Program jest odpowiedzią na wyjątkowe częste przestępstwa dokonywane na osobach starszych, w szczególności oszustwa na tzw. wnuczka i ich modyfikacje oraz nadużycia nieuczciwych przedsiębiorców: zawieranie niechcianych umów, zakup towarów na pokazach w zawyżonych cenach itp. Spotkania prowadzone są przez adwokatów, radców prawnych, pracowników Fundacji, którzy w przystępny sposób zapoznają seniorów w problematykę spotkania.

Kiedy? 6 listopada (wtorek), godzina 18.00

Gdzie? – świetlica wiejska w Bystrzycy, ul. Kościuszki 3

O samej Fundacji i programie można dowiedzieć się także ze stron: www.przyszloscpokolen.pl oraz www.bezpiecznysenior.org