• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Przypominamy – dzisiaj o 18.00 w Bystrzycy spotkanie w ramach Programu “Bezpieczny Senior”

wtorek, 06.11.2018 - 07:55

Program „Bezpieczny Senior” adresowany jest głównie do osób w wieku emerytalnym. Celem programu jest uwrażliwienie osób starszych na kwestie ich bezpieczeństwa – w szczególności bezpieczeństwa o podłożu prawnym i społecznym.

Program jest odpowiedzią na wyjątkowe częste przestępstwa dokonywane na osobach starszych, w szczególności oszustwa na tzw. wnuczka i ich modyfikacje oraz nadużycia nieuczciwych przedsiębiorców: zawieranie niechcianych umów, zakup towarów na pokazach w zawyżonych cenach itp. Spotkania prowadzone są przez adwokatów, radców prawnych, pracowników Fundacji, którzy w przystępny sposób zapoznają seniorów w problematykę spotkania.

Kiedy? 6 listopada (wtorek), godzina 18.00

Gdzie? – świetlica wiejska w Bystrzycy, ul. Kościuszki 3

O samej Fundacji i programie można dowiedzieć się także ze stron: www.przyszloscpokolen.pl oraz www.bezpiecznysenior.org

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.