• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Przygarnij Psiaka

Poniżej prezentujemy pieski, które poszukują nowego domu.

Obecnie znajdują się w Przytulisku dla bezdomnych psów w Zakrzowie, z którym gmina Oława ma podpisaną umowę dot. odławiania bezdomnych czworonogów z terenu gminy i zapewnienie im schronienia. Przytulisko za swój priorytet ma szukanie swoim podopiecznym nowych, bezpiecznych domów. Dlatego zapraszamy chętnych od poniedziałku do soboty, w godzinach 10.00- 12.00 oraz 15.00-17.00, do Przytuliska w Zakrzowie. Więcej informacji pod numerem telefonu: 667735988

fot. Adam Polit, Przytulisko dla bezdomnych psów.

 

Młody średni mieszaniec teriera, posłuszny, chodzi ładnie na smyczy jak i bez niej, lubi dzieci, jest rzeczny, zrównoważony. Piesek jest po kastracji i szczepieniach, czeka na adopcję.

Więcej informacji pod nr tel. 667735988

 

 

Około ośmiomiesięczna suczka, spokojna, pilnująca, lubi długie spacery, lgnie do ludzi, jest grzeczna. Po sterylizacji i szczepieniach, czeka na adopcję.

Więcej informacji pod nr tel. 667735988

 

 

 

Starsza suczka odebrana właścicielom ze względu na konflikt rodzinny i brak opieki, szuka nowego domu i odpowiedzialnych i  kochających zwierzęta ludzi. Po sterylizacji i szczepieniach

Więcej informacji pod nr tel. 667735988

 

 

Dwa młode pieski, prawdopodobnie bracia. Dobre do pilnowania, czujne – na widok obcego lub jakiś ruch robią hałas, mysz się przed nimi nie prześliźnie. Ładnie chodzą na smyczy, a do “swoich” po prostu lgną. Są po kastracji i posiadają aktualną ks. zdrowia

Więcej informacji – 667735988

 

 

Młody piesek jak terier poszukuje domu najlepiej z dużym wybiegiem, ponieważ potrzebuje dużo ruchu. Jest posłuszny żywiołowy, potrafi się przytulić do właściciela i nie odstąpić na krok oczywiście jak sobie pobiega. Posiada aktualną ks. zdrowia, jest kastrowany.

Więcej informacji – 667735988

 

 

Młody mieszaniec beagle, towarzyski, pokojowo nastawiony do ludzi, żywiołowy. Jest po kastracji, posiada aktualną ks. zdrowia

Więcej informacji – 667735988

 

 

 

Kilkuletni kastrowany, przyjazny do ludzi, pilnujący amstaff z aktualną ks.zdrowia szuka nowego domu.

Więcej informacji – 667735988

 

 

 

Śliczna nieduża grzeczna sunia szuka dobrego domu! Jest spokojna, wesoła, lubi pieszczoty oraz zabawę. Jest łagodna do innych psów, kochana do ludzi. Ładnie chodzi na smyczy, bez smyczy trzyma się blisko człowieka.

Więcej informacji pod nr tel 667735988

 

 

 

Kilkuletni rudy nieduży piesek, chodzi dobrze na smyczy, pilnuje posesji, jest posłuszny. Czeka na adopcję

Więcej informacji pod nr tel. 667735988

 

 

 

Polityka prywatności

Regulamin korzystania z usługi „Newsletter Gminy Oława”:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminę Oława, pl. marsz. J. Piłsudskiego 28, Oława 55-200 Oława. Jestem świadom/świadoma, że moja zgoda może być odwołana w każdej chwili, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter Gminy Oława”. Usługa „Newsletter Gminy Oława” umożliwia zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji z życia gminy Oława.

Korzystanie z usługi „Newsletter Gminy Oława” jest dobrowolne, bezpłatne, bezterminowe.
W celu świadczenia usługi „Newsletter Gminy Oława”, Gmina Oława pozyskuje w procesie rejestracji od zainteresowanych osób adresy poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne, lecz bez ich podania nie możliwe jest korzystanie z usługi „Newsletter Gminy Oława”.
Zarejestrowana osoba, w każdej chwili ma możliwość usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji, tj. adresu e-mail, co równoznaczne jest z zaprzestaniem świadczenia usług „Newsletter Gminy Oława”.
W celu usunięcia danych należy wystosować do Gminy Oława na adres promocja@gminaolawa.pl prośbę o usunięcie danych z zasobów Gminy Oława. Mail z prośbą należy wysłać z adresu, który był podany przy rejestracji i stanowi dane osobowe użytkownika usługi „Newsletter Gminy Oława. Użytkownik otrzyma maila z potwierdzeniem usunięcia jego danych.
Administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, 71 313-30-44, sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter Gminy Oława” i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko podmioty upoważnione z mocy prawa.
Udostępnione dane nie będą podlegały profilowaniu.
Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Regulamin korzystania z usługi „Newsletter Gminy Oława” reguluje Zarządzenie Zastępcy Wójta Gminy Oława nr 104/2018 z dnia 25.05.2018 – Kliknij tutaj

Usługa Newslettera Gminy Oława będzie aktywna wkrótce…