• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Pożegnali p.o. wójta

poniedziałek, 04.07.2022 - 10:51

Podczas dzisiejszej inauguracyjnej sesji Rady Gminy Oława radni i nowo wybrany wójt Artur Piotrowski pożegnali pełniącego obowiązki wójta gminy Oława Henryka Kuriatę, dziękując za ponad trzyletnią współpracę jako włodarza gminy.

Szczególne podziękowania złożyła również przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich z Godzikowic – Maria Mazur.

Przypominamy, że sesja Rady Gminy Oława była transmitowana na żywo, a jej nagranie będzie można już wkrótce obejrzeć: kliknij tutaj 

Link do filmów z sesji dostępny jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej bip.gminaolawa.pl w zakładce Rada Gminy/Filmy z sesji, pod adresem: https://bip.gminaolawa.pl/m,732,filmy-z-sesji.html