• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Powitanie lata w Marcinkowicach

wtorek, 05.07.2022 - 09:15

Po zakończeniu Turnieju Rad Sołeckich odbyła się impreza plenerowa - Powitanie lata!

Około 15:00 rozpoczął się blok dla dzieci – animacje z grupą Seledynek. O 20:00 sceną zawładnął nastoletni wokalista disco polo – Woners z zespołem, a o 21:00 – gwiazda wieczoru – Dawid Narożny. Po koncertach odbyła się plenerowa zabawa taneczna z Dj. Halsem.