• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Ponad 20 tys. zebrali dla WOŚP gminni wolontariusze

poniedziałek, 01.02.2021 - 15:06

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mamy już za sobą. Gminni wolontariusze zebrali ponad 20.700 zł.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim ludziom dobrego serca za hojność i szczodrość podczas wrzucania pieniążków do puszek. Wielkie podziękowania należą się również dla wolontariuszy jak i ich opiekunów, którzy niestrudzenie przez cały dzień, w mrozie i śniegu, kwestowali na rzecz WOŚP. Jesteście Wielcy! Dziękujemy również wszystkim osobom, które sprawnie przeliczały puszki kwestarskie.