Ponad 20 tys. zebrali dla WOŚP gminni wolontariusze
poniedziałek, 01.02.2021 - 15:06
29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mamy już za sobą. Gminni wolontariusze zebrali ponad 20.700 zł.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim ludziom dobrego serca za hojność i szczodrość podczas wrzucania pieniążków do puszek. Wielkie podziękowania należą się również dla wolontariuszy jak i ich opiekunów, którzy niestrudzenie przez cały dzień, w mrozie i śniegu, kwestowali na rzecz WOŚP. Jesteście Wielcy! Dziękujemy również wszystkim osobom, które sprawnie przeliczały puszki kwestarskie.
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Modernizacja boiska przy Gminnej Szkole Podstawowej zakończona
wtorek, 09.06.2026 - 13:54 -
Czytaj dalej
Mikroretencja – przygotuj się na nabór wniosków
poniedziałek, 08.06.2026 - 14:46 -
Czytaj dalej
Wielkie emocje, sportowa rywalizacja i masa zabawy dla najmłodszych już niedługo!
poniedziałek, 08.06.2026 - 10:53