• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Podwórko Talentów Nivea odebrane

piątek, 09.11.2018 - 14:30

W Marcinkowicach dzieci mogą już cieszyć się nowym placem zabaw. Wyklikane Podwórko Talentów NIvea zostało wczoraj odebrane.

Przypomnijmy, że Marcinkowice zajęły drugie miejsce w konkursie ogłoszonym przez firmę Nivea, dzięki czemu wygrało wspaniały plac zabaw. W internetowym rankingu, na Marcinkowice oddano ponad 55 tys. głosów. Podwórko składa się z 3 sfer: sportowej, naukowej i artystycznej, które kształtują sprawność fizyczną, wiedzę oraz kreatywność dzieci. Zobaczcie na zdjęciach, jak wspaniale się prezentuje.

fot. UG Oława J.Winiarska

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.