• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Po raz kolejny społeczność Gminnej Szkoły Podstawowej w Oławie zaangażowała się w akcję charytatywną

środa, 13.10.2021 - 14:34

Tym razem zbierano kasztany dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele przez 3 tygodnie zgromadzili ich aż 300 kg. Brawo!

Jak czytamy na profilu Hospicjum – “AKCJA KASZTANKI DLA HOSPICJUM tak prężnie zbiera swoje żniwa, że nawet najstarsi pracownicy Fundacji są zaskoczeni! 🤩 Wyobrażacie sobie, że uzbieraliśmy już 5 TON kasztanów, a przed nami jeszcze prawie 3 tygodnie akcji! 😍😀 Kasztany dosłownie zasypują nasze biuro i podwórko. 😀 Cieszymy się, bo każdy kilogram zbliża nas do celu. A celem jest uzbieranie jak największej ilości z której pozyskamy środki na opiekę nad naszymi Podopiecznymi.”

fot. archiwum GSP w Oławie