• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Pierwszy festyn w Siecieborowicach

poniedziałek, 09.07.2018 - 10:45

W słoneczną sobotę 7 lipca, na boisku sportowym w Siecieborowicach, odbył się pierwszy od wielu lata festyn rodzinny. Organizator - rada sołecka, na czele z sołtys przygotowała dla najmłodszych wiele atrakcji, były bezpłatne dmuchańce, trampoliny.

Animatorzy z Figloraju bardzo szybko zyskali sympatię najmłodszych uczestników festynu. Dzieci chętnie angażowały się w liczne zabawy, za co w nagrodę otrzymały drobne upominki.

Rada sołecka Siecieborowic serwowała pyszne domowe wypieki oraz wędzone w mobilnej wędzarni zlokalizowanej na boisku: szynki, boczki i polędwiczki. O 20.00 rozpoczęła się, trwająca do białego rana, zabawa taneczna.

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.