• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Pasowanie na uczniów w GSP w Oławie

poniedziałek, 26.10.2020 - 10:07

20 i 22 października w Gminnej Szkole Podstawowej odbyło się szczególne pasowanie uczniów klas "0" pod hasłem " Komnata Tajemnic".

Dzieci, aby dotrzeć do tajemniczego pokoju musiały pokonywać przeszkody, rozwiązywać zadania, szukać odpowiedzi na zagadki oraz zdobywać klucze, które otwierały kolejne drzwi. A to przybliżało je do celu…”Komnaty Tajemnic”, gdzie czekał tajemniczy „Ktoś”- dyrektor Małgorzata Gancarczyk. Uczniowie z wielką radością i zaangażowaniem  układali puzzle, kodowali, podążając przy tym za pająkami, gdyż to one wskazywały prawidłowy kierunek poruszania się.

Na pamiątkę dzieci otrzymały z rąk pani dyrektor Małgorzaty Gancarczyk oraz wychowawczyń: Edyty Durlej oraz Agnieszki Cybulak, pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Tekst i zdjęcia – GSP w Oławie