• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Pasowanie na ucznia w SP Chwalibożyce

czwartek, 20.10.2022 - 11:49

13 października w Szkole Podstawowej w Chwalibożycach odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej w obecności rodziców, nauczycieli i uczniów. Wśród zaproszonych gości była sekretarz gminy Oława Maria Bożena Polakowska, której społeczność szkolna, za naszym pośrednictwem, dziękuje za przybycie i wręczenie upominków.

Uczniowie zaprezentowali się wspaniale śpiewając i recytując wiersze. Następnie zostali uroczyście pasowani na uczniów przez dyrektor szkoły Monikę Piasecką-Galej i sekretarz gminy. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne oraz odznaki, a także prezenty od rodziców i gminy Oława.

EJ, fot. archiwum szkoły