Pasowanie na ucznia w SP Chwalibożyce
czwartek, 20.10.2022 - 11:49
13 października w Szkole Podstawowej w Chwalibożycach odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej w obecności rodziców, nauczycieli i uczniów. Wśród zaproszonych gości była sekretarz gminy Oława Maria Bożena Polakowska, której społeczność szkolna, za naszym pośrednictwem, dziękuje za przybycie i wręczenie upominków.
Uczniowie zaprezentowali się wspaniale śpiewając i recytując wiersze. Następnie zostali uroczyście pasowani na uczniów przez dyrektor szkoły Monikę Piasecką-Galej i sekretarz gminy. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne oraz odznaki, a także prezenty od rodziców i gminy Oława.
EJ, fot. archiwum szkoły
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Informacja o przyznanych dotacjach na wsparcie zadań z zakresu rozwoju sportu
czwartek, 18.06.2026 - 10:07 -
Czytaj dalej
Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
środa, 17.06.2026 - 16:56 -
Czytaj dalej
14 czerwca 2026 roku w hali sportowej w Gaci odbył się Turniej piłki ręcznej dziewcząt o puchar wójta gminy Oława
środa, 17.06.2026 - 13:12