Panie z OSP Siecieborowice najlepsze w powiecie
W ubiegłą niedzielę, 9 czerwca w Domaniowie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze OSP. W sumie wystartowało 25 zespołów, 19 męskich (w tym osiem z naszej gminy) i 6 kobiecych (w tym dwie z naszej gminy).
W klasyfikacji powiatowej wśród drużyn kobiecych I miejsce wywalczyły panie z OSP Siecieborowice –i IV z OSP Niemil. Zaś wśród drużyn mężczyzn w klasyfikacji powiatowej najlepszy wynik osiągnęli druhowie z Bolechowa, którzy wywalczyli VI miejsce, następnie Sobocisko – VIII i OSP Niemil – IX miejsce. Wśród jednostek z naszej gminy, tak zakończyła się rywalizacja
1 m. – OSP Bolechów
2 m. – OSP Sobocisko
3 m. – OSP Niemil
4 m. – OSP Siedlce
5 m. – OSP Siecieborowice
6 m. – OSP Bystrzyca
7 m. – OSP Owczary
8 m. – OSP Osiek
Gratulujemy!
Fot. Olawa24.pl