• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Panie z OSP Siecieborowice najlepsze w powiecie

wtorek, 11.06.2024 - 14:28

W ubiegłą niedzielę, 9 czerwca w Domaniowie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze OSP. W sumie wystartowało 25 zespołów, 19 męskich (w tym osiem z naszej gminy) i 6 kobiecych (w tym dwie z naszej gminy).

W klasyfikacji powiatowej wśród drużyn kobiecych I miejsce wywalczyły panie z OSP Siecieborowice –i IV z OSP Niemil. Zaś wśród drużyn mężczyzn w klasyfikacji powiatowej najlepszy wynik osiągnęli druhowie z  Bolechowa, którzy wywalczyli VI miejsce, następnie Sobocisko – VIII i OSP Niemil – IX miejsce. Wśród jednostek z naszej gminy, tak zakończyła się rywalizacja

1 m. – OSP Bolechów

2 m. – OSP Sobocisko

3 m. – OSP Niemil

4 m. – OSP Siedlce

5 m. – OSP Siecieborowice

6 m. – OSP Bystrzyca

7 m. – OSP Owczary

8 m. – OSP Osiek

Gratulujemy!

Fot. Olawa24.pl