Pamiętaj, złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków. Termin upływa 30 czerwca.
środa, 11.05.2022 - 09:08
Przypominamy, że od 1 lipca 2021 r właściciele i zarządcy budynków mają obowiązek zgłoszenia źródła ogrzewania do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB)*. Deklaracje, można składać online, bezpośrednio w CEEB lub w wersji papierowej, za pośrednictwem urzędu gminy.
Więcej informacji na stronie BIP – kliknij tutaj
Deklaracja dot. źródeł ciepła i źródeł spalania paliw – kliknij tutaj
Informator – kliknij tutaj
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Uwaga – Harmonogram odbioru odpadów na terenie Gminy Oława na lipiec i sierpień
środa, 03.06.2026 - 16:41 -
Czytaj dalej
Nadleśnictwo Oława wprowadziło okresowy zakaz wstępu do lasu na części terenu Leśnictwa Bystrzyca
środa, 03.06.2026 - 15:46 -
Czytaj dalej
Od 4 do 7 czerwca Koło Łowieckie SZARAK Jelcz-Laskowice organizuje polowania dewizowe
środa, 03.06.2026 - 15:32