Pamiętaj, złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków. Termin upływa 30 czerwca.
piątek, 27.05.2022 - 09:58
Przypominamy, że od 1 lipca 2021 r właściciele i zarządcy budynków mają obowiązek zgłoszenia źródła ogrzewania do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB)*. Deklaracje, można składać online, bezpośrednio w CEEB lub w wersji papierowej, za pośrednictwem urzędu gminy.
Więcej informacji na stronie BIP – kliknij tutaj
Deklaracja dot. źródeł ciepła i źródeł spalania paliw – kliknij tutaj
Informator – kliknij tutaj
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
środa, 17.06.2026 - 16:56 -
Czytaj dalej
14 czerwca 2026 roku w hali sportowej w Gaci odbył się Turniej piłki ręcznej dziewcząt o puchar wójta gminy Oława
środa, 17.06.2026 - 13:12 -
Czytaj dalej
Uwaga w związku z awarią, jutro nie będzie wody w miejscowościach: Gać, Maszków, Psary
wtorek, 16.06.2026 - 14:27
