• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Otrzymaliśmy przyłbice od firmy WAŚ. Dziękujemy!

wtorek, 09.06.2020 - 13:21

Dzisiaj przed południem, pan Leszek Waś przekazał na ręce p.o. wójta Henryka Kuriaty 150 przyłbic, które zostaną wykorzystane na potrzeby Urzędu Gminy Oława. Bardzo dziękujemy firmie Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ z Godzikowic, a w szczególności panom: Leszkowi i Józefowi Waś.