• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Ostatni tydzień na składanie wniosków o dofinansowanie na wymianę pieców

czwartek, 22.02.2018 - 11:35

Został niecały tydzień na składanie wniosków o dofinansowanie wymiany nieekologicznych źródeł ciepła i/lub wykonania instalacji odnawialnych źródeł energii. Termin upływa w przyszłą środę, tj. 28 lutego, o godz.15:30. Wnioski należy składać w Gminnym Centrum Informacji przy ul. Piłsudskiego 28 w Oławie.

Przy składaniu wniosków obowiązuje sformalizowany wzór, którego wersja elektroniczna dostępna jest w zakładce aktualności na stronie Biuletynu Informacji Publicznej (bip.gminaolawa.pl). Papierowa forma wniosku dostępna jest w Gminnym Centrum Informacji przy ul. Piłsudskiego 28 w Oławie oraz w filialnym budynku Urzędu Gminy Oława, ul. Św. Rocha 3 w Oławie, w pok. nr 18.

Złożone wnioski rozpatrywane będą wg kolejności ich wpływu do Urzędu Gminy Oława z uwzględnieniem środków finansowych przeznaczonych w danym naborze na realizacje zadania. Przy wnioskach złożonych tego samego dnia decydować będzie godzina wpływu wniosku. Wnioski złożone poza terminem naboru nie będą rozpatrywane.

Więcej informacji o programie, druki wniosków oraz Regulamin udzielania dotacji na stronie BIP: kliknij tutaj