• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Okulary dla potrzebujących

piątek, 23.10.2020 - 08:02

Po raz kolejny Gminna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów zaangażowała się w akcję charytatywną. Zorganizowano zbiórkę okularów korekcyjnych, które zostaną odnowione przez Salon Optyczny dla Dzieci „Różowe Okulary” z Wrocławia i trafią do najbardziej potrzebujących osób.

Zebrane okulary zostaną przekazane do Niepublicznego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II przy Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla Dzieci w Jaszkotlu oraz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Św. Józefa w Wierzbicach.

Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej udało się zebrać 20 szt. okularów. Akcję zorganizowały panie: Edyta Durlej, Agnieszka Cybulak oraz Agnieszka Chmiel.

Edyta Durlej
fot. archiwum szkoły