Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy: audytor wewnętrzny 1/2 etatu
poniedziałek, 25.04.2022 - 09:23
Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej zostało opublikowane ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy: audytor wewnętrzny 1/2 etatu.
Odnajdą tam Państwo wszelkie niezbędne informacje, w tym o wymaganiach i zakresie wykonywanych obowiązków, wymaganych dokumentach, a także został podany terminy i miejsce składania aplikacji. Powyższe ogłoszenie publikujemy również poniżej.
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Modernizacja boiska przy Gminnej Szkole Podstawowej zakończona
wtorek, 09.06.2026 - 13:54 -
Czytaj dalej
Mikroretencja – przygotuj się na nabór wniosków
poniedziałek, 08.06.2026 - 14:46 -
Czytaj dalej
Wielkie emocje, sportowa rywalizacja i masa zabawy dla najmłodszych już niedługo!
poniedziałek, 08.06.2026 - 10:53