Nowy numer Wieści Gminy Oława nr 3/2018

czwartek, 14.06.2018 - 08:38

Ukazał się nowy numer naszego biuletynu informacyjnego. Udostępniamy go w aplikacji, która w umożliwia w wygodny sposób przeglądanie zawartości. Wersja papierowa została wyłożona w Urzędzie Gminy Oława. Zapraszamy do lektury.

Panel umożliwia wygodne przeglądanie zwartości poszczególnego numeru Wieści. Za pomocą intuicyjnej nawigacji możecie Państwo wybrać interesującą stronę, a następnie za pomocą kółeczka myszki powiększyć rozmiar podglądu i przesuwać go w dowolnym kierunku. Zapraszamy do lektury.

Po kliknięciu na poniższą grafikę, przeniesiecie się Państw do działu Wieści Gminy Oława. Następnie kliknijcie na ikonkę pierwszej strony wybranego numeru. Wówczas panel e-publikacje zostanie uruchomiony.

Dla użytkowników smartfonów, publikujemy wersję Wieści zapisaną w tradycyjnym pdf. – Kliknij tutaj

Wygodny dostęp do panelu Wieści Gminy Oława znajduje się na stronie głównej. Wystarczy po lewej stronie kliknąć na ikonkę pomarańczowo-żółtą z tytułem naszej publikacji: