• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Nowy numer Wieści Gminy Oława nr 3/2018

czwartek, 14.06.2018 - 08:38

Ukazał się nowy numer naszego biuletynu informacyjnego. Udostępniamy go w aplikacji, która w umożliwia w wygodny sposób przeglądanie zawartości. Wersja papierowa została wyłożona w Urzędzie Gminy Oława. Zapraszamy do lektury.

Panel umożliwia wygodne przeglądanie zwartości poszczególnego numeru Wieści. Za pomocą intuicyjnej nawigacji możecie Państwo wybrać interesującą stronę, a następnie za pomocą kółeczka myszki powiększyć rozmiar podglądu i przesuwać go w dowolnym kierunku. Zapraszamy do lektury.

Po kliknięciu na poniższą grafikę, przeniesiecie się Państw do działu Wieści Gminy Oława. Następnie kliknijcie na ikonkę pierwszej strony wybranego numeru. Wówczas panel e-publikacje zostanie uruchomiony.

Dla użytkowników smartfonów, publikujemy wersję Wieści zapisaną w tradycyjnym pdf. – Kliknij tutaj

 

Wygodny dostęp do panelu Wieści Gminy Oława znajduje się na stronie głównej. Wystarczy po lewej stronie kliknąć na ikonkę pomarańczowo-żółtą z tytułem naszej publikacji:

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.