Nauczycielki z Bystrzycy nagrodzone Medalami KEN
poniedziałek, 19.10.2020 - 14:56
16 października 2020 r., nauczycielki ze Szkoły Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Bystrzycy zostały nagrodzone Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Gratulujemy!
Wicedyrektor Ilona Czernik oraz nauczycielki: Małgorzata Wawrzeń, Dorota Semenowicz i Renata Windysz zostały uhonorowane Medalami Komisji Edukacji Narodowej, w uznaniu szczególnych zasług dla oświaty i wychowania. Medale zostały przyznane decyzją Ministra Edukacji Narodowej.
Gratulujemy!
fot. archiwum SP Bystrzyca