• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Nauczycielki z Bystrzycy nagrodzone Medalami KEN

poniedziałek, 19.10.2020 - 14:56

16 października 2020 r., nauczycielki ze Szkoły Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Bystrzycy zostały nagrodzone Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Gratulujemy!

Wicedyrektor Ilona Czernik oraz nauczycielki: Małgorzata Wawrzeń, Dorota Semenowicz i Renata Windysz zostały uhonorowane Medalami Komisji Edukacji Narodowej, w uznaniu szczególnych zasług dla oświaty i wychowania. Medale zostały przyznane decyzją Ministra Edukacji Narodowej.

Gratulujemy!

fot. archiwum SP Bystrzyca