Najlepsi z Najlepszych w Gminie Oława

poniedziałek, 24.06.2019 - 12:23

Uczennice z Gminnej Szkoły Podstawowej w Oławie: Julia Taraziewicz z kl. VIII a oraz Daria Orłowska z III c - Najlepsze z Najlepszych. Laureatki i ich rodzice otrzymali dyplomy, listy gratulacyjne i nagrody 18 czerwca podczas uroczystości podsumowania konkursu „Najlepsi z Najlepszych” w gminie Oława w roku szkolnym 2018/2019. W tym roku gospodarzem uroczystości była Szkoła Podstawowa w Marcinkowicach.

Szczególne podziękowania zostały skierowane także na ręce dyrektor GSP Małgorzaty Gancarczyk oraz wychowawców: Aleksandry Kołodziej i Beaty Wlazło.

Za bardzo dobre wyniki w nauce wyróżniono także uczniów ze szkół podstawowych:

• Maksymilian Bala VIII a z SP w Bystrzycy
  • Oliwia Kivrak – kl. VII b z SP w Bystrzycy
  • Łukasz Reszczyński – kl. VII z SP w Chwalibożycach
  • Oliwia Mazur – kl. VII z SP w Drzemlikowicach
  • Aniela Uryga – kl. VI z SP w Gaci
  • Wiktoria Laskowska – kl. VIII z SP w Osieku
  • Krzysztof Cieciorko – kl. VIII a GSP w Oławie
  • Aleksandra Januszkiewicz – kl. VIII c z GSP w Oławie
  • Kinga Błaszkiewicz – kl. VI b z SP w Marcinkowicach
  • Roksana Szot – kl. VII b z SP w Marcinkowicach
  • Nicola Piebiak – kl. V a z SP w Marcinkowicach
  • Julia Panasiewicz – kl. VII z SP w Ścinawie Polskiej

I gimnazjalnych:

• Anna Wójcik – kl. III a z SP w Bystrzycy
  • Adrian Choptiany – kl. III e z GSP w Oławie

Podczas uroczystości przyznano także nagrody indywidualne dla:

• Julii Panasiewicz z SP w Ścinawie Polskiej – nagroda ufundowana przez przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury Marka Sokołowskiego
  • Krzysztofa Cieciorko z GSP w Oławie – nagroda ufundowana przez Przewodniczącego Rady
  • Anny Wójcik z SP w Bystrzycy – nagroda ufundowana przez wójta gminy Oława Henryka Kuriatę.

W roku szkolnym średnia ocen laureatów ze szkół podstawowych wyniosła 5,37, natomiast z gimnazjów 5,6. Gratulujemy!

W drugiej części uroczystości wyróżniono najlepszych sportowców. Wyróżnienia przyznawali: instruktorka lekkiej atletyki – Marzena Jałoszyńska oraz zastępca przewodniczącego Miejsko-Gminnego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych – Szczepan Cinkowski. Gratulujemy!