• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

„Najlepsi z Najlepszych” – uroczystość 21 czerwca w SP Gać

poniedziałek, 20.06.2022 - 10:57

W imieniu Pełniącego Obowiązki Wójta Gminy Oława Henryka Kuriaty oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Włodzimierza Lubańskiego w Gaci Marii Pilch zapraszamy wszystkich dyrektorów szkół, wychowawców oraz wyróżnionych uczniów i ich rodziców na uroczystość wręczenia nagród w konkursie "Najlepsi z Najlepszych", która odbędzie się 21 czerwca (wtorek) 2022 r. o godz. 17.00 w Hali Sportowej im. Włodzimierza Lubańskiego w Gaci.