Najlepsi sportowcy roku szkolnego 2019/2020
23 czerwca Dariusz Rudnicki sekretarz Miejsko Gminnego Zrzeszenia LZS w Oławie odwiedził szkoły gminy Oława, by przekazać dyplomy i nagrody dla najlepszych sportowców w roku szkolnym 2019/2020.
Nagrody zostały odebrane przez dyrektorów placówek i przekazane nagrodzonym uczniom. A są nimi:
Dobromiła Szymkowiak z Gminnej Szkoły Podstawowej w Oławie
Adam Dobiesz z SP Marcinkowice
Ornaldo Podgórny z SP Osiek
Kacper Placzyński z SP Drzemlikowice
Adam Mykita z SP Bystrzyca
Mateusz Wróblewski z SP Ścinawa Polska
Amelia Messyasz z SP Gać
Mateusz Łagodziński z SP Chwalibożyce
Dariusz Rudnicki złożył również na ręce dyrektorów podziękowania za udział szkoły w Dolnośląskich Igrzyskach LZS.
fot. archiwum LZS
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
środa, 17.06.2026 - 16:56 -
Czytaj dalej
14 czerwca 2026 roku w hali sportowej w Gaci odbył się Turniej piłki ręcznej dziewcząt o puchar wójta gminy Oława
środa, 17.06.2026 - 13:12 -
Czytaj dalej
Uwaga w związku z awarią, jutro nie będzie wody w miejscowościach: Gać, Maszków, Psary
wtorek, 16.06.2026 - 14:27