• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Nad czym będą pracować radni gminy Oława

środa, 11.07.2018 - 10:00

Na sesji 29 czerwca br. gminni rajcy podjęli uchwałę nr LIV/369/2018 zatwierdzającą plan pracy stałych komisji Rady Gminy Oława w drugim półroczu br.

Ustalono, że na wspólnych posiedzeniach komisji, w drugim półroczu, radni gminy Oława zajmą się: w sierpniu – tematem budowy i remontów świetlic wiejskich, we wrześniu – budową ścieżek rowerowych oraz chodników na terenie gminy Oława. W październiku komisje obradować będą nad gospodarką odpadami komunalnym, w listopadzie nad projektem budżetu gminy, a w grudniu gminni radni zajmą się tematem organizacji ferii zimowych w placówkach oświatowych na terenie gminy Oława. W razie potrzeb będą zwoływane także posiedzenia komisji w sprawie opiniowania projektów uchwał.

Z treścią powyższej uchwały, jak i z innymi podjętymi przez radnych gminy Oława w dniu 29 czerwca, mogą się Państwo zapoznać na stronie Biuletynu Informacji Publicznej bip.gminaolawa.pl, w zakładce Prawo/Uchwały/Kadencja 2014-2018/2018 – kliknij tutaj

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.