• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Mikołaj odwiedził Gminną Szkołę Podstawową

środa, 09.12.2020 - 09:21

Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już w Gminnej Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Oławie.

W tym wyjątkowym dniu, nasi najmłodsi uczniowie założyli czerwone czapki. Tradycyjnie, jak co roku, tego dnia, panował u nas szczególny klimat, przede wszystkim za sprawą szanownego Gościa. Mikołaj dotarł do szkoły z workiem pełnym prezentów. Pomagały mu elfy – panie: Anna Celna- Renifer oraz Edyta Durlej i Agnieszka Cybulak. Było dużo radości i uśmiechów.

Przejęte i uradowane buźki potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i dostarczyło dzieciom wiele radości i pozytywnych wrażeń.

Tekst i zdjęcia – GSP w Oławie