Mikołaj odwiedził Gminną Szkołę Podstawową
Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już w Gminnej Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Oławie.
W tym wyjątkowym dniu, nasi najmłodsi uczniowie założyli czerwone czapki. Tradycyjnie, jak co roku, tego dnia, panował u nas szczególny klimat, przede wszystkim za sprawą szanownego Gościa. Mikołaj dotarł do szkoły z workiem pełnym prezentów. Pomagały mu elfy – panie: Anna Celna- Renifer oraz Edyta Durlej i Agnieszka Cybulak. Było dużo radości i uśmiechów.
Przejęte i uradowane buźki potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i dostarczyło dzieciom wiele radości i pozytywnych wrażeń.
Tekst i zdjęcia – GSP w Oławie
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Modernizacja boiska przy Gminnej Szkole Podstawowej zakończona
wtorek, 09.06.2026 - 13:54 -
Czytaj dalej
Mikroretencja – przygotuj się na nabór wniosków
poniedziałek, 08.06.2026 - 14:46 -
Czytaj dalej
Wielkie emocje, sportowa rywalizacja i masa zabawy dla najmłodszych już niedługo!
poniedziałek, 08.06.2026 - 10:53