• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Mieszkanka Niemila Małgorzata Biegańska – Mistrzynią Polski w Karate Olimpijskim

piątek, 13.11.2020 - 12:09

7 listopada br w Poznaniu zorganizowane zostały Mistrzostwa Polski w Karate Olimpijskim Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzieżowców.

Małgorzata Biegańska, mieszkanka gminy Oława, a dokładnie Niemila, startowała w kategorii wiekowej Junior w konkurencji kumite (walka), w kategorii wagowej – 48 kg. Małgosia podczas rywalizacji pokonała wszystkie swoje przeciwniczki zajmując pierwsze miejsce na podium, a tym samym zdobywając złoty medal. Gratulujemy!

Małgosia trenuje na co dzień pod okiem Instruktora Przemysława Biegańskiego, który prywatnie jest tatą zawodniczki, w barwach klubu BUDOKAN WROCŁAW. Sekcje klubu znajdują się  na terenie rejonu oławskiego: w Bystrzycy, Minkowicach Oławskich i Radwanicach.

Małgorzata Biegańska i jej tato Przemysław reprezentują także gminne siechnickie stowarzyszenie sportowe KOLIBER.

Przemysław Biegański
fot. archiwum klubu