Marzena Jałoszyńska złożyła ślubowanie
środa, 29.09.2021 - 13:45
-„W związku z przeprowadzonymi w dniu 28 sierpnia 2021 r. wyborami uzupełniającymi do Rady Gminy Oława, jako zastępca przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej informuję, że zwyciężyła pani Marzena Jałoszyńska. Na jej ręce składam gratulacje i zaświadczenie o wyborze.” – poinformowała na sesji w dniu 29 września br. Katarzyna Skorupa. Następnie pani Jałoszyńska złożyła ślubowanie i tym samym dołączyła w poczet radnych gminy Oława.
Jeszcze raz gratulujemy radnej wyboru oraz życzymy satysfakcji z piastowanej funkcji.
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
środa, 17.06.2026 - 16:56 -
Czytaj dalej
14 czerwca 2026 roku w hali sportowej w Gaci odbył się Turniej piłki ręcznej dziewcząt o puchar wójta gminy Oława
środa, 17.06.2026 - 13:12 -
Czytaj dalej
Uwaga w związku z awarią, jutro nie będzie wody w miejscowościach: Gać, Maszków, Psary
wtorek, 16.06.2026 - 14:27