• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Marzena Jałoszyńska złożyła ślubowanie

środa, 29.09.2021 - 13:45

-„W związku z przeprowadzonymi w dniu 28 sierpnia 2021 r. wyborami uzupełniającymi do Rady Gminy Oława, jako zastępca przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej informuję, że zwyciężyła pani Marzena Jałoszyńska. Na jej ręce składam gratulacje i zaświadczenie o wyborze.” – poinformowała na sesji w dniu 29 września br. Katarzyna Skorupa. Następnie pani Jałoszyńska złożyła ślubowanie i tym samym dołączyła w poczet radnych gminy Oława.

Jeszcze raz gratulujemy radnej wyboru oraz życzymy satysfakcji z piastowanej funkcji.