• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Marcinkowice walczą o Podwórko Talentów Nivea

środa, 16.05.2018 - 10:18

Pomóżcie Marcinkowicom wygrać Podwórko Talentów Nivea, czyli placu zabaw, który pozwala rozwijać swoje talenty, spędzić czas z rówieśnikami i rodziną. O zwycięstwie decyduje liczba oddanych głosów przez internet. Marcinkowice muszą znaleźć się w pierwszej piątce w kategorii miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców, by wygrać Podwórko Talentów Nivea. Obecnie jest na 16. miejscu. Rywalizacja trwa jeszcze ponad miesiąc, nadrobimy! Tylko nie czekajmy, głosujmy!

Jak to zrobić?
Wystarczy wejść na stronę: https://podworko.nivea.pl i zarejestrować się. Po rejestracji, na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem do aktywacji konta. Wystarczy kliknąć na niego i od tego momentu, po zalogowaniu, – głosować. Swój głos można oddawać codziennie.

Można też pobrać aplikacje Podwórko Talentów Nivea ze sklepów AppStore, GooglePlay lub Microsoft i głosować poprzez aplikację.

Zachęcamy do głosowania na Marcinkowice! Głosowanie ruszyło 11 maja a kończy się 21 czerwca.

Zobacz ranking w naszej kategorii: https://podworko.nivea.pl/ranking

Prosimy zapoznać się z regulaminem głosowania: https://podworko.nivea.pl/regulaminy/regulamin-glosowania

W imieniu sołectw Marcinkowice dziękujemy za każdy oddany głos.

Polityka prywatności

Zanim Państwo klikną przycisk: „Zamknij” prosimy o przeczytanie poniżej wiadomości. Przekazujemy Państwu informację o tzw. plikach cookies oraz prosimy o Państwa dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Gminę Oława danych:

 

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że administratorem danych jest Gmina Oława, z siedzibą pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 28, 55-200 Oława, nr NIP 912-17-15-754, tel. 71 313-30-44, email: sekretariat@gminaolawa.pl. Dane osobowe zbierane są przez Gminę Oława wyłącznie w celu korzystania z serwisu i nie będą udostępniane, użyczane czy też sprzedawane podmiotom trzecim.


Pliki cookies:

To małe pliki tekstowe przechowywane na Państwa urządzeniu (np. komputerze, tablecie lub telefonie), powszechnie stosowane do usprawniania działania i zwiększania wydajności serwisów internetowych. Jest to możliwe dzięki temu, że serwisy mogą odczytywać i zapisywać te pliki, co pozwala im na rozpoznanie Państwa urządzenia i zapamiętanie ważnych informacji, które umożliwiają Państwu wygodniejsze korzystanie z nich.

W dowolnym momencie możecie Państwo wyłączyć pliki cookies. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiednie ustawienie w swojej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym, które pozwala zablokować akceptowanie plików cookies lub podobnych technologii. Więcej informacji odnośnie sposobu w jaki powinni Państwo skonfigurować swoją przeglądarkę do korzystania z plików cookies w wybrany sposób znajdziecie Państwo na stronie dostawcy przeglądarki.