Małgorzata Biegańska z dwoma medalami
19 grudnia ubiegłego roku w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate WKF. W konkurencji kumite indywidualne– 50 kg wystartowała z powodzeniem Małgorzata Biegańska, zdobywając srebrny medal w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy!
Dodatkowo zawodniczka wystartowała w wyższej konkurencji w kumite indywidualne seniorek -50 kg, gdzie wywalczyła trzecie miejsce – tym razem – brąz.
Należy wspomnieć, że była to bardzo duża i prestiżowa impreza sportowa zorganizowana przez łódzki klub karate OLIMP i Polską Unię Karate. W imprezie młodej zawodniczce towarzyszył oczywiście jej ,,Anioł Stróż” – tata, a zarazem trener – Przemysław Biegański, który w genach przekazał córce zamiłowanie i predyspozycje do uprawiania Karate.
Tekst i zdjęcia – archiwum trenera
Pozostałe aktualności:
-
Czytaj dalej
Modernizacja boiska przy Gminnej Szkole Podstawowej zakończona
wtorek, 09.06.2026 - 13:54 -
Czytaj dalej
Mikroretencja – przygotuj się na nabór wniosków
poniedziałek, 08.06.2026 - 14:46 -
Czytaj dalej
Wielkie emocje, sportowa rywalizacja i masa zabawy dla najmłodszych już niedługo!
poniedziałek, 08.06.2026 - 10:53