• Rozmiar czcionki

  • Wysoki kontrast

Małgorzata Biegańska z dwoma medalami

środa, 05.01.2022 - 07:55

19 grudnia ubiegłego roku w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate WKF. W konkurencji kumite indywidualne– 50 kg wystartowała z powodzeniem Małgorzata Biegańska, zdobywając srebrny medal w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy!

Dodatkowo zawodniczka wystartowała w wyższej konkurencji w kumite indywidualne seniorek -50 kg, gdzie wywalczyła trzecie miejsce – tym razem – brąz.

Należy wspomnieć, że była to bardzo duża i prestiżowa impreza sportowa zorganizowana przez łódzki klub karate OLIMP i Polską Unię Karate. W imprezie młodej zawodniczce towarzyszył oczywiście jej ,,Anioł Stróż” –  tata, a zarazem trener – Przemysław Biegański, który w genach przekazał córce zamiłowanie i predyspozycje do uprawiania Karate.

Tekst i zdjęcia – archiwum trenera